Eesti keelesIn englishFinnish
Aisa Home Accommodation started its activity in August 2006. We are located at a quiet residential area in Pärnu town, so that you can have a rest after a busy day.
+372 504 2502 +372 5665 5166

info@aisamajutus.ee
Kirjadele vastame 24H jooksul!

   

Aisamajutus

Aisa kodumajutus alustas tegevust 2006. aasta augustis. Asume Pärnu linna vaikses elamurajoonis, eemal liiklus- ja suveüritustest, et saaksite pärast kiiret päeva puhata. Samal ajal on rand, veekeskus Tervise Paradiis, kontserdisaal, teater ja kesklinn koos kohvikute ja ööklubidega ehk kõik, mida vajate mõnusaks ajaveetmiseks, on vaid 5–10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.
Ööbimine on hoones, mis on 1939. aastal ehitatud palkmaja laiendus ja kus püüdsime säilitada võimalikult palju vana maja atmosfääri. Meil on kümme renoveeritud kahe üheinimesevoodiga tuba, kus on dušš, tualett ja konditsioneer . On võimalik laiendada kahte tuba, mahutades kolme ja ühte, et mahutada neli inimest (peretoad).
Meie tubades on televiisorid; külmikut on võimalik lisada. Samuti on olemas WiFi ja videovalve, parkimine kinnises hoovis. Pakume hommikusööki fuajees ja suvel on võimalik koduaias terrassil hommikukohvi nautida.
Suvel korraldame mootorpaadiga ekskursioone Pärnu jõel, Pärnu lahel ja soovi korral ka saartele.

 

[vorm: 210]

Pildid

[galerii: 169]

Asume: Aisa 4a, Pärnu


Vaata suuremat kaarti 


About usSpeedboat tripsPricelistGalleryBookingPartnersContact
edge team oü